Nedir?

Herkesin kendi öğrenme hızı vardır.

 

Patica, belirli alanlarda yetkinlik geliştirmek isteyenleri konuyla ilgili uzmanlarla birleştirerek kişiselleştirilmiş bir eğitim deneyimi sunmayı amaçlıyor. Odağında, yetkinlik geliştirme ihtiyacındaki bireyler ve sosyal fayda odaklı organizasyonlar var.

Ekip, bu kişi ve kurumlara online bir öğrenme platformu sunuyor. Süreç, Patica’dan faydalanmak isteyen kullanıcının sisteme online kayıt olmasıyla başlıyor; kullanıcının ihtiyacına yönelik belirlenen öğrenim patikalarını uzman desteği yardımıyla takip etmesiyle devam ediyor; kullanıcıların gelişim seviyelerinin ölçümlenmesi ile sonlanıyor.

Neden?

İyi şeyler yapmak isteyen insanlara uzmanlığa kolay erişmeleri gerekir.

 

Amacı uzmanların uzmanlıklarını öğrencilere kolay ve ödüllendirici bir şekilde sunmalarına yardımcı olmak olan Patica, böylece etki organizasyonları kapasitelerini artırabileceğini, daha iyi araçlar, uygulamalar ve kişisel gelişimle ilgilenen kişilerin işe alınabileceğini ifade ediyor. 

Sosyal etki yaratmak isteyen insanların, becerilerini geliştirmelerine olanak tanıyan uzmanlığa kolay erişebildikçe daha verimli çalışıp etki alanlarını genişletebilmelerini hedefliyor. Topluluklar, kuruluşlar, uluslar ve dünyadaki bireylere daha iyi şeyler yapmak için verimli ve hızlı gelişme olanağı sunuyor.

Projeler sayfasına dön