Zorlu Enerji’nin bugüne kadar yarattığı değeri artırmak adına; gençlerin ilgi alanlarına göre birlikte öğrendiği bir komünite kurma hedefiyle yola çıktık ve bu hedefimizi gençlerin kişisel ve mesleki gelişimine katkı sunacak bir programa dönüştürdük. 

Zorlu Enerji Experience Programı, Zorlu Enerji Bursiyerleri’ne yenilikçi bir müfredat ve kişiselleştirilmiş bir öğrenim deneyimi sunar. Bir yandan da diğer bursiyerler ile birlikte öğrenme alanı oluşturmayı hedefler.

Sizi neler bekliyor?

Mayıs – Haziran ayları boyunca hafta sonları online olarak Zorlu Enerji uzmanları ve Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) akademisyenleri tarafından verilecek eğitimlerde öncelikle aşağıda sıralanan Akademi 101 içeriklerini tamamlanacak sonrasında ise Enerji, İklim & Sürdürülebilirlik, Teknoloji ve İletişim gibi alanlarda farklı içeriklerle programa devam edilecek.

Programı içerikleri: 

Sıkça Sorulan Sorular

  • Programa kimler katılabilir? 

Program yalnızca Zorlu Enerji Bursiyerleri’ne açıktır.

  • Programa nasıl başvurabilirim? 

Programa başvuru yapabilmek için bursiyerlerin email adreslerine bir form iletilecektir. Size iletilen form ile başvuru yapabilirsiniz.

  • Program ne zaman olacak? 

Eğitimlerin Mayıs- Haziran boyunca hafta sonları gerçekleşmesi planlanıyor.

  • Program ücretli mi? 

Program yalnızca Zorlu Enerji bursiyerlerine açık olup, ücretsiz olarak gerçekleştirilecek. 

  • Program yüz yüze mi? 

Program online olarak gerçekleşecek. 

  • Sertifika verilecek mi? 

Programın yüzde 70’ini tamamlayan katılımcılara Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi onaylı katılım belgesi verilecektir.