FARK ET
DUYURU

Sosyal İnovasyon Ekosistemi Haritası’na dahil olabilirsin.

Kurumun henüz haritada yer almıyorsa, formu doldurarak haritada yer almasını sağlayabilir, haritanın daha kullanıcı dostu hale getirilmesi için önerilerinizi bize iletebilirsin. Formu paylaşarak haritayı yerel ve uluslararası ağlarda yaygınlaştırabilir, duyurulmasında ve geliştirilmesinde aktif rol oynayabilirsin.

Keşfet

Dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek isteyen bireyler ve grupların bir araya gelerek kapasite geliştirmelerine yardımcı olabilme amacıyla başvurdu. Bilgi gönüllülüğünü eğlenceli bir deneyim haline getirmenin en iyi yolunu keşfetmeyi hedefledi.

Tanımla, Fikir Üret

Büyük ticari kuruluşların uzmanlara erişebildiğini ancak bireyler ve küçük organizasyonların uzmanlığı kendileri keşfetmek ve geliştirmek zorunda kaldığı içgörüsünü edindi. Bu durumun etki yaratma kapasitesini ve potansiyelini azalttığını gözlemledi. Sosyal fayda için insan ve teknolojinin bir araya gelmesi gerektiğinden yola çıkarak uzmanların öğrenmek isteyen insanlara rehberlik yapmasını teknoloji ile kolaylaştırmayı hedefledi.

Prototiple, Test Et, Geliştir

Geri bildirim alabilmenin, etki ölçümlemesinin ve öğrenimde esnek rollerin motivasyon sağladığını gözlemledi. Ekip, tasarladığı kişiselleştirilmiş ve etkileşimi ön plana çıkaran öğrenme ortamında uzmanlar ve sosyal etki yaratmayı amaçlayan birey ve kuruluşları bir araya getirmeyi ve kapasite geliştirmeyi amaçlıyor.

Projeler sayfasına dön